Kwalifikacje i doświadczenie

Tłumacz języka koreańskiego

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku filologia koreańska na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Podczas 2 letniego pobytu w Korei Południowej (w tym roczna wymiana akademicka) ukończyłam intensywny kurs języka koreańskiego oraz uzyskałam certyfikat biegłości językowej TOPIK (Test of Proficiency in Korean) na poziomie zaawansowanym wydany przez Koreański Instytut Edukacji.

Od ponad 6 lat zajmuję się tłumaczeniami z języka koreańskiego na j. polski lub angielski oraz odwrotnie. Doświadczenie zdobywałam pracując również na pełnym etacie na stanowisku tłumacza j. koreańskiego w koreańskich firmach z branży automotive oraz m.in. w Samsung Electronics Poland. Wykonywałam tłumaczenia pisemne, głównie specjalistyczne i techniczne oraz tłumaczenia ustne, w tym tłumaczenie szkoleń z wdrażania i obsługi nowych systemów ERP (SAP/ERM/MES), szkoleń z obsługi maszyn, audytów wewnętrznych i zewnętrznych, wizytacji z Korei oraz codziennych spotkań, dbając w firmach o płynny przepływ informacji pomiędzy koreańskim zarządem a pracownikami. Posiadam także doświadczenie jako lektor języka koreańskiego; od lat aktywnie angażuję się w promocję języka i kultury Korei. Obecnie prowadzę własną działalność gospodarczą.
Moimi atutami są: dyspozycyjność, znajomość technicznego języka koreańskiego, firmowego słownictwa specjalistycznego oraz znajomość koreańskiej kultury: ogólnej i biznesowej.

Dlaczego tlumaczeniakoreanski.pl?

7 dni w tygodniu online
Tłumaczenia online możesz zlecić szybko i wygodnie 24 godziny na dobę. Pozostajemy zawsze w kontakcie drogą e-mail.
Zachowanie poufności danych i informacji
Dyskrecja i ochrona danych Klientów jest dla nas priorytetem. Strzeżemy przesyłanych nam informacji przed nieuprawnionym dostępem, nigdy nie przekazujemy ich dalej, a dostęp do pliku ma tylko i wyłącznie tłumacz. Na życzenie klienta usuniemy trwale wszystkie pliki związane z realizacją zlecenia (oryginalne pliki, pliki z tłumaczeniem oraz glosariusze utworzone na potrzeby tłumaczenia).
Oszczędność czasu
Nie tracimy czasu na poszukiwanie pośredników czy zleceniobiorców – od razu przystępujemy do realizacji tłumaczenia. Szanujemy naszych Klientów, dlatego zawsze staramy się szybko i sprawnie odpowiadać na wszystkie wiadomości. Jeśli akurat będziemy poza biurem również otrzymasz od nas stosowną informację.
Transparentność kosztów
Całkowity koszt tłumaczenia podawany jest do akceptacji przed realizacją zlecenia. Nigdy nie doliczamy dodatkowych opłat czy podatków po wykonaniu tłumaczenia. U nas unikniesz przykrych niespodzianek w postaci niezrozumiałego namnażania się kosztów.
Im więcej zlecasz tym mniej płacisz
Im obszerniejszy dokument do tłumaczenia tym mniejszy koszt jednej strony obliczeniowej - nawet o 20%.
Minimum formalności
Wszelkie formalności są u nas ograniczone do absolutnego minimum, nie wymagamy wypełniania czasochłonnych formularzy, ankiet itp.
Edycja graficzna w cenie
Cena tłumaczenia zawiera edycję ewentualnych grafik, wykresów, tabeli etc. Przy każdym zleceniu tłumaczenia staramy się zachować formę dokumentu jak najbardziej zbliżoną do oryginału.
Glosariusz językowy
Dla Klientów deklarujących stałą współpracę tworzymy specjalne glosariusze ze słownictwem charakterystycznym dla danej firmy. Są one potem wykorzystywane przy kolejnych tłumaczeniach w celu zachowania spójności terminologicznej dokumentów Klienta.
Zlecając tłumaczenie na tłumaczeniakoreanski.pl masz pewność, że powierzasz dokumenty w ręce doświadczonego tłumacza z wykształceniem kierunkowym oraz ugruntowaną wiedzą z zakresu specjalistycznej terminologii i odmiennych uwarunkowań kulturowych języka.

lat doświadczenia

przetłumaczonych spotkań

nadgodzin w koreańskich korporacjach

Skontaktuj się z nami

Masz pytania dot. usług?

Usługi

  • tłumaczenia specjalistyczne - koreański
  • tłumaczenia zwykłe - koreański
  • tłumaczenia pisemne - koreański
  • tłumaczenia ustne - koreański
  • tłumaczenia techniczne - koreański
  • tłumaczenia motoryzacyjne - koreański
  • tłumaczenia informatyczne - koreański
  • tłumaczenia kosmetyczne - koreański
  • pozostałe

Obsługiwane języki

7 + 9 =